Poruszanie ważnych tematów jest źródłem nowych rozwiązań. Podejmowanie ich w debacie publicznej stanowi natomiast początek wszelkich zmian wpływających na obecne i przyszłe pokolenia. W listopadowej konferencji Kurs na HR wspierają nas środowiska, które aktywnie zaangażują się w tworzenie przyszłości takiej, do której chcemy i powinniśmy zmierzać ? odpowiedzialnej i świadomej. Kurs na HR od lat…

Czerwcowa ? XVII edycja Kursu na HR, która odbędzie się 30 czerwca 2021 r. w formie online ? stworzy przestrzeń do rozmów o:
- budowaniu marki pracodawcy w świecie zdalnych pracowników
- skutecznych zmianach modelu pracy (zdalnie, hybrydowo, home office)
- efektywności pracy w nowej rzeczywistości
- potencjale kadrowym osób z niepełnosprawnościami
- efektywności zespołu opartej na biostrukturze mózgu
- prawnych możliwościach monitorowanie pracowników
Co nas czeka i z jakiej pozycji wchodzimy w nową normalność? Na to i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy debaty, w której udział wezmą przedstawiciele środowisk biznesowych, naukowych i samorządowych. Już 30 czerwca połączą się z nami z wielu miejsc zlokalizowanych w Polsce.
Do zobaczenia!

NAUKA
Rynek pracy zarówno w Polsce jak i w całej Europy zmienia się diametralnie. Niż demograficzny sprawia, że wciąż brakuje ludzi do pracy. Dzięki stałej ewolucji gospodarki, poznasz etapy reedukacji i chętnie wybierane kierunki nauki.

BIZNES
Myśląc globalnie działamy lokalnie. Nowe wymagania rynku pracy pozwalają wdrażać nowe projekty inżynierskie, techniczne i zawodowe. Dowiesz się, na co kładą nacisk eksperci w momencie wyboru odpowiedniego kandydata.

SAMORZĄD
Patronat i uczestnictwo w spotkaniu lokalnych władz samorządowych, daje szansę przedyskutowania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Wspólnie dbamy o atrakcyjność lokalnego rynku pracy, otwartego na nowe inwestycje.

PARTNERZY I PATRONI
Partnerzy i patroni medialni są nieodłącznym uczestnikiem wydarzenia. Ich szerokie spojrzenie i opiniotwórczy charakter stanowią ogromną wartość dodaną konferencji. Dzięki czemu, nasze spotkanie pozwoli uczestnikom wyjść poza horyzont i poznać wiele ciekawych perspektyw.
AGENDA

9:00
Rozpoczęcie konferencji
9:15
Jak zbudować markę pracodawcy wśród osób pracujących zdalnie?
- Adam Wąsik, CEO Pracownia EB
9:45
Sztuka autoprezentacji w dobie Home Office
- Lidia Buksak, Trenerka wystąpień publicznych i medialnych. Autorka książek. Mówczyni. Logopeda medialny. Wykładowca
10:15
Zdalnie, hybrydowo, a może offline? Jak wrócić do nowej rzeczywistości nie tracąc efektywności? Jak – w nowych warunkach pracy - dbać o komfort zespołu?
- Ula Zając – Pałdyna, HR-owiec, Trenerka i Wykładowca, Prawnik, twórczyni HR na obcasach
10:45
DEBATA: Powrót do nowej normalności
- Natalia Lewandowska - HR Partner Intel Corporation
- dr Małgorzata Gałązka-Sobotka - Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelnia Łazarskiego
- Wojciech Kasprzak - Dyrektor Wydziału Organizacyjnego Miasta Poznania
11:40 ? 12:00
Przerwa
12:00
Rozpoczęcie części II
12:15
Potencjał zawodowy osób z niepełnosprawnością
- Maja Jaworska – Wiceprezes Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
12:45
Jak budować efektywny zespół w oparciu o biostrukturę mózgu pracowników?
- Anna Urbańska, Master Trener Structogram. Neurocoach. Autorka książek. Wykładowca. Wiceprezes zarządu i partner Instytutu Colina Rose
13:20
Prawne możliwości monitorowania pracowników
- Magdalena Rycak, radca prawny. Partner w Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR
14:00
Zakończenie konferencji
PRELEGENCI


Adam Wąsik

Anna Urbańska
Przedsiębiorca od 22-tu lat. Zarządza firmą szkoleniową CONCRET. Wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose ? jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych.
Absolwentka 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowca na wyższych uczelniach.
Autorka 8 książek, m.in.: ?Otrzep kolana i biegnij?, ?Mózg fabryka sukcesu?, ?Teraz autentyczność? oraz współautorka przewodników: ?Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność? i ?Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni?, ?DNA biznesu? czy charytatywnego projektu ?Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota?.

Urszula Zając - Pałdyna

Cezary Maciołek

Lidia Buksak
Zrealizowałam setki godzin wystąpień online: webinarów, live?ów, szkoleń, konsultacji, wywiadów i prezentacji na konferencjach online. Przeszkoliłam setki osób, które dziś skutecznie działają online.
Od 25 lat pomagam osobom, które chcą skutecznie się komunikować z innym ludźmi i rozwijać swoje biznesy dzięki umiejętnościom wystąpień publicznych offline i online.
Uczę prezentować pomysły biznesowe w wyjątkowy i skuteczny sposób, radzić sobie ze stresem, wywierać świetne wrażenie, przygotowywać wystąpienia, panować nad swoją mową ciała i mówić tak, żeby ludzie słuchali.
Przez 18 lat uczyłam w telewizji skutecznego przekazu i zachowania przed kamerą najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce.
Specjalizuję się w pracy menedżerami, a szczególnie z zarządami i prezesami. Pracowałam w bardzo różnych branżach, od finansowej, przez IT aż do firm produkcyjnych. Wykładam na wyższych uczelniach, na studiach MBA i jestem mówcą na eventach firmowych i konferencjach biznesowych.
Uwielbiam uczyć i widzieć jak moi klienci stają się świetnymi mówcami, zarówno offline, jak i online. I? jestem w tym naprawdę dobra.

dr Małgorzata Gałązka-Sobotka
Członek Rady Narodowego Funduszu Zdrowia. Doradca Prezydenta Pracodawców RP w obszarze ochrony zdrowia.
Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych ze specjalnością ekonomika, organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem, a także szerokie doświadczenie projektowe i szkoleniowe. Autorka licznych artykułów i publikacji eksperckich oraz raportów badawczych poświęconych ekonomiczno-społecznym aspektom ochrony zdrowia i zarządzania w tym sektorze.

Natalia Lewandowska

Wojciech Kasprzak

Magdalena Rycak

Maja Jaworska

dr Łukasz Fojutowski
Zainteresowania badawcze obejmują problematykę polityki handlu zagranicznego,
międzynarodowych stosunków gospodarczych, działalności korporacji transnarodowych i jej wpływu na gospodarkę światową, a także oddziaływania otoczenia regionalnego i lokalnego na strategie przedsiębiorstw. Badania z tego zakresu realizował w ramach stypendium badawczego Rządu Francuskiego na Université Aix-Marseille, a także w ramach projektów badawczych Centrum Badania Gospodarki Regionalnej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.
KONFERENCJE HR AKTUALNOŚCI

Pandemia zmieniła postrzeganie roli człowieka i jego wpływie na otaczający go świat. Teraz, bogatsi o nowe doświadczenia, możemy formułować następne działania, które pomogą w tworzeniu rynku pracy przyszłości. Jak to zrobić ? dowiemy się już 18 listopada. Dziękujemy redakcjom, które chcą współuczestniczyć w budowaniu świadomego i odpowiedzialnego rynku pracy. Świat idzie naprzód ? zmienia się…
Motywacją do rozpoczęcia cyklu konferencji Kurs na HR byli ludzie ? ich potrzeby, komfort życia, edukacja, integracja i rozwój. Organizatorzy wiedzieli, że rynek pracy ma wielu interesariuszy, którzy chcą poruszać ważne tematy, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz rozwiązywać kluczowe problemy. Kilka lat temu ? choć panowały wtedy zupełnie inne realia rynku pracy ?…
WYWIADY Z PRELEGENTAMI

OBEJRZYJ KONFERENCJĘ KURS NA HR, KTÓRA ODBYŁA SIĘ 30.06.2021
